БЕЗКОШТОВНА ПСИХОЛОГІЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ В РЕАБІЛІТАЦІЙНИХ УСТАНОВАХ УКРАЇНИ ДЛЯ УЧАСНИКІВ АТО | Іршанська Селищна Рада. Офіційний сайт

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017року № 1057 учасники АТО мають можливість отримати безкоштовну психологічну реабілітацію в реабілітаційних установах України. Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції органи соціального захисту населення організовують направлення учасників АТО до реабілітаційних установ.

Для отримання направлення на психологічну реабілітацію в реабілітаційній установі необхідно:
Звернутися до управління праці та соціального захисту населення районних райдержадміністрацій та виконавчих органів міської ради за:
– зареєстрованим місцем проживання;
– фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік
(для осіб, що переселилися з тимчасово окупованої території).
Заповнити заяву встановленого зразку, до якої додати копії (Під час подання копій, особа надає їх оригінали для огляду):
– посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;
– документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань
антитерористичної операції в районах її проведення.
Орган соціального захисту населення:
– реєструє зазначені вище документи;
– видає учаснику АТО, за його бажанням, направлення на реабілітацію.

За детальною інформацією про психологічну реабілітацію учасників АТО необхідно звернутися в управління праці та соціального захисту населення Хорошівської РДА за адресою: смт. Хорошів, вул. Соборна, 1 тел. 3-35-04,
096-773-86-22, 093-572-93-24 каб. № 8.