Діти чомусь завжди прагнуть скоріше подорослішати

Діти чомусь завжди прагнуть скоріше подорослішати, а ми, дорослі, ностальгічно згадуємо безтурботні дитячі роки. Але всьому свій час. День захисту дітей вже багато років відзначається на всій планеті . В цей день особливо гостро піднімається питання дитинства, адже і сьогодні, у ХХІ столітті сотні, тисячі дітей не мають можливості нормально жити і розвиватися, вчитися і лікуватися. Тому різні громадські організації багатьох держав, в тому числі дитячі, опираються на Конвенцію ООН про права дитини, борються за щасливе, достойне життя будь-якої дитини у всіх куточках Землі.

Даруючи радість та свято дітворі, на території Іршанської ОТГ було проведено низку заходів до Дня захисту дітей.

21.05.2017 р. в рамках святкування була представлена вистава Театру ростових ляльок «Веселе навчання з правил виховання».

25-26.05.2017 р. – День відкритих дверей в закладах позашкільної освіти. Більше ніж 40 вихованців Центру естетичного виховання представили свої творчі доробки на виставці декоративно-прикладного мистецтва. Учні школи мистецтв продемонстрували звітну виставку образотворчих робіт «Світ очима дітей». Кращі роботи були відзначені.

27.05.2017 р. вихованці Іршанської школи мистецтв взяли участь у фестивалі-конкурсі дитячої творчості «Дитяче бажання» м. Житомир.

29.05.2017 р. відбулися урочисті відкриття зміни мовних таборів в Іршанському та Добринському НВК.

30-31.05.2017 р. серед вихованців Іршанського ДНЗ відбувся конкурс читців віршів про дітей і дитинство та спортивне свято для дітей «Щоб здоров’я добре мати, треба рухатись завзято».

31.05.2017 р. на базі ДЮСШ проведені спортивні змагання «Веселі старти», де були задіяні діти різної вікової категорії та діти пільгових категорій, які змагалися в естафетах, іграх та розвагах.

01.06.2017 р. на площі біля ПК «Титан» відбулась концертно-розважальна програма творчих колективів Іршанської школи мистецтв « З Україною в серці», в якій взяли участь близько 350 дітей – глядачів та учасників різного віку. Під час програми проведено конкурс малюнку на асфальті на теми: «Розмалюй світ», «Україні – мир», «Діти-планети нашої цвіт», організовано тематичні майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва, орігамі, бісероплетіння та ін.. Спеціалістом у справах дітей Кайдаловим В.В., організовано творчий конкурс малюнку «Планета без війни» серед дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, де всі учасники отримали заохочувальні призи у вигляді USB Flash та сувенірних подарунків, створених руками вихованців та викладачів Центру естетичного виховання. Діти-сироти та діти з «кризових сімей» отримали подарунковий набір від благодійної організації «Серце Полісся», а всі учасники свята отримали солодкі гостинці, які були надані селищною радою.

Працівниками селищної бібліотеки проведено інтелектуальну вікторину «Відчиняє двері казка», в якій взяли участь учні початкової школи. Найактивніші учасники вікторини отримали заохочувальні подарунки.

На території мовного табору Іршанського НВК «Гімназія – ДНЗ», де перебуває більше 50-ти дітей, серед яких діти пільгових категорій, взяли участь в інтелектуальній вікторині «Українці-інтелектуальна нація» та змаганнях з піонерболу серед команд школярів.

В мовному таборі Добринського НВК, в якому перебуває 20 дітей, було проведено конкурс малюнку на асфальті «Пензлик миру та злагоди», пісенний конкурс серед школярів «Співоча карусель», спортивні змагання «Веселі старти».

02-03.05.2017 р. вихованці Іршанської школи мистецтв, серед них діти пільгових категорій, взяли участь у Всеукраїнському фестивалі дитячої творчості «ДивоГрайлики» м. Андрушівка.

Спеціаліст у справах дітей, Кайдалов Володимир Валентинович