Дивовижна участь та перемога у Болгарії вихованців Іршанської школи мистецтв

Хореографічний колектив «Дивоцвіт» Іршанської школи мистецтв керівник Коврига Світлана Броніславівна представив Житомирську область у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Зоряний бриз» в країні Болгарія м. Кітен і зробив це успішно, у номінації «Хореографічне мистецтво», жанр «Танці народів світу» ІІІ вікова категорія.

21 учасник «Дивоцвіта» витримали іспит на професійність. У запеклій боротьбі серед 17 хореографічних колективів «Дивоцвіт» був нагороджений Дипломом лауреата І ступеня та кубком за виконання хореографічних композицій «Поліська гулянка» та «Болгарське хоро».

До складу журі входили:

1. Володар Кубка України, переможець Відкритого Чемпіонату Лондона, суддя телепроектів «Танцюють всі!», «Україна має талант», «Модель XL», «Ліга Сміху», фіналіст і суддя шоу «Танці з зірками» – Влад Яма.
  2.    Заслужений діяч естрадного мистецтва України, директор центру естетичного розвитку, суддя асоціації естрадного танцю України, балерина, тренер переможців і призерів
  3. Керівник телевізійної студії «ВМЕСТЕ», директор творчого табору            «ВМЕСТЕ», член національної спілки журналістів України, генеральний продюсер серіалу «Перемена» на національному каналі – Олександр Лішанський.
  4. Президент Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Зоряний бриз», Голова МГО «Європейська молодіжна ліга», Заслужений діяч естрадного мистецтва України – Віталій Нечитайло.

Для кожного учасника – це не тільки досвід участі у фестивалі-конкурсі, а й відчуття конкурентності, тривала подорож країною Болгарія в комфортабельному автобусі, проживання у творчому таборі «ВМЕСТЕ» та виступ на сцені табору.

Колектив взяв участь у гала-концерті у містечку Приморсько, приймав участь у заходах табору, які влаштовували група аніматорів  та спілкувався з учасниками інших хореографічних колективів України. Колектив «Дивоцвіт»  отримав позитив від нових творчих знайомств і гарний настрій під час відпочинку.

Хочемо висловити окрему подяку батькам учасників колективу за взаєморозуміння та підтримку в організаційних та фінансових питаннях щодо участі у фестивалі-конкурсі, адміністрації Іршанського гірничо- збагачувального комбінату, який допоміг придбати футболки  для учасників колективу, а також  Іршанській селищній раді ОТГ за допомогу у творчому розвитку школи.

Вітаємо керівника хореографічного колективу «Дивоцвіт» Ковригу С.Б. та колектив з перемогою! Ви – наша гордість.