Фотоконкурс «Великі світлини маленьких місць: моя громада — наше майбутнє»

23 квітня стартує загальнонаціональний фотоконкурс «Великі світлини маленьких місць: моя громада — наше майбутнє», який триватиме до 20 травня 2018 року. Фотоконкурс організовано Міністерством регіональної політики, будівництва та житлово-комунального господарства за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Фотоконкурс передбачає залучення громадян, зокрема, з громад та сільської місцевості, до реформи децентралізації та процесу об’єднання. Він спрямований на сприяння ідентичності громадян відповідно до рідної громади та сприятиме розумінню того, що кожен громадянин може активно підтримувати розвиток своєї громади та вирішення спільних проблем.

Люди зможуть завантажувати фотографії, які були зроблені фотоапаратом або смартфоном протягом 4 тижнів – це стосується як професійних фотографів, так і аматорів!

50 обраних фотографій переможців стануть частиною мандрівної фотовиставки, яка подорожуватиме усіма областями України, і яку ми плануємо запустити влітку.

Для участі в конкурсі необхідно:

• перейти на сайт www.hromady.photos
  • зареєструватись на сайті
  • сфотографувати найулюбленіші місцини своєї громади чи рідного краю
  • відправити фото разом з анкетою

Детальніше ознайомитись з правилами та новинами можна за посиланнями: Правила участі тут .

Фотоконкурс www.hromady.photos

Програма «U-LEAD з Європою» на Facebook