IV Всеукраїнський багатожанровий конкурс мистецтв «Зірковий тріумф» | Іршанська Селищна Рада. Офіційний сайт

IV Всеукраїнський багатожанровий конкурс мистецтв «Зірковий тріумф»

13 травня 2018 р. у м. Вінниці відбувся IV Всеукраїнський багатожанровий конкурс мистецтв «Зірковий тріумф». Учні викладача Обшти Г.Ф. прийняли участь та зайняли призові місця.
  Учениця 4 класу Венглівська Вікторія нагороджена дипломом за ІІ місце у номінації «Інструментальне мистецтво».
  Учениця 8 класу Жолобко Марія нагороджена дипломом за ІІ місце у номінації «Інструментальне мистецтво оригінального жанру».
  Викладач Обшта Г.Ф. нагороджена дипломом за вагомий особистий
внесок у створенні духовних цінностей та активну професійну діяльність».
  Концертмейстер Чудновець А.А. нагороджена дипломом за IV місце у номінації «Інструментальне мистецтво класичного жанру».
  Вітаємо переможців та бажаємо творчих успіхів та сподіваємось на нові досягнення!