КОМУ ЗАВАЖАЮТЬ ЛАВКИ У СКВЕРІ ?

На виконання багаточисельних звернень поважних, літніх людей селищною радою було встановлено лавки для відпочинку, біля газового господарства. Літні люди, пенсіонери з радістю відпочивали у зазначеному сквері, однак «нічні не спокійні серця» з метою можливо підняття адреналіну в крові чи наживи, знищили місця перепочинку. Усі молоді та сильні, з часом стають старими та мудрими, тому закликаємо поважати один одного, сприяти один одному та допомагати робити добрі справи бо погані самі з’являються.

Звертаємось із закликом вишукати вандалів та сприяти подальшому розвитку добрих справ. Якщо комусь відомо хоч якась інформація про нищення лавок надайте її до селищної ради. А хто знає, бачив та не запобіг з тих чи інших причин, хай знайде силу волі, щоб хоч поінформувати.

Виконавчий комітет Іршанської селищної ради.