Оголошення про проведення конкурсу! | Іршанська Селищна Рада. Офіційний сайт

Оголошення про проведення конкурсу!

Іршанська  селищна територіальна громада (об’єднана) Володарсько-Волинського району Житомирської області ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

– спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності;

– спеціаліста відділу соціально-економічного розвитку, інвестицій та закупівель;

– спеціаліста з комп’ютерного обслуговування загального відділу;

– спеціаліста сектора з юридичних питань;

Особи, які претендують на посади, повинні мати базову вищу (вищу) освіту  відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста або магістра, досконало володіти державною мовою, знати основні принципи роботи на комп’ютері та програмні засоби  Word, Excel.

Стаж роботи за фахом не менше 1-го року.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати в секторі організаційно-кадрової роботи селищної ради.

Необхідні документи: заява, особова картка (форма П-2ДС), автобіографія, дві фотокартки розміром 4х6 см, документ про освіту, паспорт, військовий квиток (для військовозобов’язаних), декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік.

Подача документів та додаткова інформація здійснюється за адресою: 12110, смт. Іршанськ, вул. Гулія,7

Термін надання документів – до 29.02.2016 року (з урахуванням положень Закону України від 25.12.2015 року № 925-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» щодо особливостей державної реєстрації органів місцевого самоврядування як юридичних осіб»).

Довідки за телефонами:  4-43-61