Мовний табір «Friendship» розпочав свою роботу

29 травня 2017 року в Іршанському НВК « Гімназія – ДНЗ» відбулося урочисте відкриття літнього англомовного табору «Friendship».

Мовний табір «Friendship» налічує 4 вікові групи, які яскраво представили себе на церемонії відкриття, презентувавши назви та девізи. Директор табору Перегуда І. В. привітала учнів та вчителів з початком табірної зміни.

Прикрасою свята стали виступи учасників вокальних гуртків молодшої та середньої груп керівником , яких є Голомисюк Л. В. На свято завітали «Королева Великобританії» та Пеппі Довга Панчоха, які привітали дітей та ознайомили з правилами життя в таборі.

Протягом табірної зміни на учнів чекають цікаві та змістовні заходи у супроводі викладачів англійської мови Іршанського НВК Анічкіної О. І., Романчук О. М., Столяр О. В., Шпоти В П. Інтерактивні заняття, заочні екскурсії, круглі столи, перегляд англомовних фільмів та мультфільмів, цікаві ігри, вікторини, флешмоби, робота з різноманітними комп’ютерними програмами допомагають дітям поринути атмосферу іноземної мови. Заплановані конкурси на краще декламування поезії, виконання пісень та інсценувань казок англійською мовою.

Сподіваємося, що в дружній атмосфері табору діти відпочинуть та удосконалять свої знання з англійської мови.