Нові творчі перемоги Іршанської школи мистецтв

3 грудня 2017 р. в м. Київ відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «KIEV ART FEST», в якому завдяки підтримці Іршанської ОТГ  взяли участь учні школи мистецтв.

Колективи «Дивоцвіт»( керівник Коврига С.Б.) та «Райдуга» ( керівник Можаровська С.М.) стали лауреатами І ступеню в номінації «Хореографічне мистецтво» жанр «Танці народів світу».

Колектив «Імпульс» став лауреатом І ступеню в номінації «Хореографічне мистецтво» жанр «Сучасний естрадний танець».

Колективи отримали сертифікати  на 500 Євро  для відпочинку в дитячому телевізійному творчому таборі  «Вместе»,  у якому пройде міжнародний телевізійний фестиваль-конкурс «ЗОРЯНИЙ БРИЗ»  3-17 червня 2018 р. в м. Кітен, Болгарія.

Шановні батьки, перемоги ваших дітей – це наша спільна радість і нагорода! Прийміть найщирішу вдячність за те, що разом із педагогічним колективом сприяєте тому, що наші діти досягають високих результатів!