Нові здобутки вихованців хореографічного відділу школи мистецтв в Болгарії!

В сонячній Болгарії  в м. Кітен відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Зоряний бриз».

З 10 по 17 черня 2018 р. 30 колективів (а це 700 учасників) змагалися за перемогу у фестивалі-конкурсі. Колективи Іршанської школи мистецтв «Райдуга» керівник Можаровська С.М. та «Імпульс» керівник Сахненко І.Ю. прийняли активну участь у цьому феєричному шоу, де стали лауреатами І ступеня в номінації «Хореогріфічне мистецтво» жанр «Танці народів світу» та «Сучасний естрадний танець».

Наші  вихованці,  не тільки змагались за перемогу в конкурсі, але й  приймали активну участь у творчому житті табору.

В конкурсі  Міс табору «ВМЕСТЕ » Артемчук Карині присвоєно титул «Міс елегантність» а Сіваченко Аюні присвоєно титул  «МІС грація». Команда хлопців здобула  ІІ місце у  змаганнях з футболу. На прес-конференції  з  Володарем Кубка України, переможцем Відкритого Чемпіонату Ландона, суддею телепроектів «Танцюють всі!», Україна має талант», «Модель XL»,  «Ліга сміху» фіналістом і суддею шоу «Танці з зірками»  Владом Ямою,  Корбут Владислав став володарем призу «За найкраще питання зірці».

Команда аніматорів табору «ВМЕСТЕ» відмітила наших Іршанців, як самих активних та емоційних  учасників табору.  Учасники конкурсу залишилися в захваті від конкурсу та відпочинку на березі Чорного моря.

Адміністрація та керівники танцювальних колективів «Райдуга» та «Імпульс» щиро вдячні батькам за фінансову підтримку та гарне виховання дітей.  Окремо  хочемо подякувати  Іршанській селищній раді ОТГ, що створює умови для розвитку таланту юних танцівників  та дає  можливість дітям продемонструвати свої творчі досягнення і можливості.

Вітаємо переможців фестивалю-конкурсу та бажаємо нових творчих злетів!