Оголошення про проведення конкурсу!

Іршанська селищна територіальна громада (об’єднана) Володарсько-Волинського району Житомирської області ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

3.1. Начальника відділу земельних ресурсів, екології та охорони навколишнього середовища.
Особи, які претендують на посаду, повинні мати вищу за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, досконало володіти державною мовою, знати основні принципи роботи на комп’ютері та програмні засоби.
Стаж роботи за відповідним професійним спрямуванням:
– на державній службі або в органах місцевого самоврядування – не менше 3-х років, або на керівних посадах в інших сферах управління – не менше 5-ти років.

3.2. Начальника відділу з питань освіти, молоді, спорту, культури та охорони здоров´я.
Стаж роботи за відповідним професійним спрямуванням:

3.3. Спеціаліста відділу земельних ресурсів, екології та охорони навколишнього середовища.
Особи, які претендують на посаду, повинні мати базову вищу (вищу) освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста або магістра, досконало володіти державною мовою, знати основні принципи роботи на комп’ютері та програмні засоби.
Стаж роботи:
– на державній службі або в органах місцевого самоврядування – не менше 2-х років, або в інших сферах управління – не менше 3-х років.

3.4. Спеціаліста відділу у справах дітей та соціального захисту населення.
Стаж роботи:

3.5. Спеціаліста сектору з юридичних питань.
Особи, які претендують на посаду, повинні мати базову вищу (вищу) освіту за спеціальністю «Правознавство» за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста або магістра, досконало володіти державною мовою, знати основні принципи роботи на комп’ютері та програмні засоби.
Стаж роботи за фахом:
– на державній службі або в органах місцевого самоврядування – не менше 2-х років, або в інших сферах управління – не менше 5-ти років.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати в селищній раді.
Необхідні документи: заява, особова картка (форма П-2ДС), автобіографія, дві фотокартки розміром 4х6 см, документ про освіту, паспорт, військовий квиток (для військовозобов’язаних), декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік.
Подача документів та додаткова інформація здійснюється за адресою: 12110, смт. Іршанськ, вул. Гулія,7
Термін надання документів – до 22.04.2016 року (з урахуванням положень Закону України від 25.12.2015 року № 925-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» щодо особливостей державної реєстрації органів місцевого самоврядування як юридичних осіб».
Довідки за телефонами: 4-43-61