Оголошення про проведення конкурсу!

Іршанська селищна рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування:

• начальника загального відділу.

Особи, які претендують на посаду, повинні мати вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра.

Повинен знати: чинне законодавство України в межах необхідних для належного виконання службових обов’язків, досконало володіти державною мовою, знати основні принципи роботи на комп’ютері та програмні засоби, організацію   праці  та  управління, основи авторського і  трудового  права, фотожурналістику, правила ділового етикету та ділової мови.

Стаж роботи:
– на керівній посаді – не менше 5-ти років, або за професією кореспондент, режисер, журналіст – не менше 3-х років.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати в селищній раді.

Необхідні документи:

– заява, особова картка (форма П-2ДС), автобіографія, дві фотокартки розміром 4х6 см, документ про освіту, паспорт, військовий квиток (для військовозобов’язаних), декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік.

Подача документів та додаткова інформація здійснюється за адресою:

12110, смт. Іршанськ, вул. Гулія, 7, кабінет № 8.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення.