Оголошення про проведення конкурсу!

Іршанська селищна рада Хорошівського району Житомирської області ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування:

1. Спеціаліста з комп’ютерного обслуговування загального відділу.

Особи, які претендують на посаду, повинні мати вищу освіту, досконало володіти державною мовою, знати основні принципи роботи на комп’ютері та програмні засоби, знати чинне законодавство України в межах необхідних для належного виконання службових обов’язків, відповідати морально-етичним вимогам.

Необхідні документи:
• заяву про участь в конкурсі;
• заповнену особову картку /форма П-2ДС/ з відповідними додатками;
• фотокартку розміром 4 х 6 см;
• копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
• копію документа, який посвідчує особу;
• копію військового квитка (для військовослужбовців або військово-зобов’язаних).

Особа, яка претендує на зайняття посади в органі місцевого самоврядування, до призначення або обрання на відповідну посаду подає шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

При проведенні конкурсу проводиться іспит кандидатів на заміщення вакантних посад.

Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається відділом кадрової роботи та з питань нагород виконавчого комітету міської ради додатково.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: смт. Іршанськ, вул. Гулія, 7, кабінет № 8.

Довідки за телефонами: 4-43-61