Оголошення про проведення конкурсу на вакантні посади!

Іршанська селищна рада Хорошівського району Житомирської області ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад посадової особи місцевого самоврядування:

1. Державного реєстратора відділу «Центр надання адміністративних послуг».
Особи, які претендують на посаду, повинні мати вищу освіту за спеціальністю «Правознавство», стаж роботи за фахом на державній службі не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3-х років, вільно володіти державною мовою, знати основні принципи роботи на комп’ютері, знати чинне законодавство України в межах необхідних для належного виконання службових обов’язків, відповідати морально-етичним вимогам.
2. Спеціаліста відділу «Центр надання адміністративних послуг».

Особи, які претендують на посаду, повинні мати вищу освіту, вільно володіти державною мовою, знати основні принципи роботи на комп’ютері, знати чинне законодавство України в межах необхідних для належного виконання службових обов’язків, відповідати морально-етичним вимогам.
Необхідні документи:
• заяву про участь в конкурсі ;
• заповнену особову картку /форма П-2ДС/ з відповідними додатками;
• фотокартку розміром 4 х 6 см;
• копії документів про освіту, підвищення кваліфікації.
• копію документа, який посвідчує особу;
• копію військового квитка (для військовослужбовців або військово-зобов’язаних).
Особа, яка претендує на зайняття посади в органі місцевого самоврядування, до призначення або обрання на відповідну посаду подає шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.
При проведенні конкурсу проводиться іспит кандидатів на заміщення вакантних посад.
Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається сектором організаційно-кадрової роботи Іршанської селищної ради додатково.
Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: смт. Іршанськ, вул. Гулія, 7, кабінет № 8. Довідки за телефоном: 4-43-61