Оголошується збір пропозицій від громадськості

Оголошується збір пропозицій від громадськості щодо проекту містобудівної документації – детальний план території «Реконструкція приміщень овочевого магазину під житловий будинок готельного типу по вул. Корольова, 3/1, в смт. Іршанськ, Хорошівського райо­ну Житомирської області».

Відповідно до Постанови КМУ від 25 травня 2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» запрошуємо громадян та представників установ, організацій та підприємств для проведення розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації – детального плану території по вул. Корольова, 3/1, в смт. Іршанськ, Хорошівського райо­ну Житомирської області».

Містобудівна документація – детальний план території, розроблена на підставі рішення Іршанської селищної ради № 330 від 22 серпня 2017 року.

Замовник: Іршанська селищна рада.

Платник: ПАТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія»

Виконавець: КП «Облархпроект»

Місце розташування: смт. Іршанськ вул. Корольова, 3/1.

З графічною та пояснювальною частинами містобудівної документації можна ознайомитися в Іршанській селищній раді у відділі земельних ресурсів, екології та охорони навколишнього середовища, понеділок-п’ятниця з 8.00 до 17.00. Відповідальний – начальник відділу Романчук Наталя Борисівна.

Пропозиції (зауваження) від фізичних та юридичних осіб приймаються до 4 травня 2018 року включно, за адресою смт. Іршанськ вул. Гулія, 7, в кабінеті відділу земельних ресурсів, екології та охорони навколишнього середовища.

Пропозиції та зауваження відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України « Про регулювання містобудівної діяльності» приймаються у письмовій формі, із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

У слуханні можуть приймати участь громадяни і юридичні особи, які визначені п.7 ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» повнолітні особи, представники органів самоорганізації населення, народні депутати України, депутати місцевих рад.

Пропозиції та зауваження, що надійшли після встановленого терміну не розглядаються.

Відповідальний за проведення громадського слухання – начальник відділу земельних ресурсів, екології та охорони навколишнього середовища Романчук Наташа Борисівна.

Громадські слухання будуть проходити о 10.00 год. 4 травня 2018 року в залі засідань Іршанської селищної ради за адресою: смт. Іршанськ, вул. Гулія, 7(2 поверх).