ІРШАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
офіційний веб-сайт об'єднаної територіальної громади
12110, Україна, Житомирська область, Хорошівський район, смт.Іршанськ, вул. Гулія, 7

Тел.: 04145 4-42-67, факс: 04145 4-42-21, e-mail: irshansk_rada@ukr.net

Головна » СЕЛИЩНА РАДА » Апарат ради

Апарат ради



    Заступник голови – Одноворченко Олександр Вікторович
    тел./роб.: (04145) 4-41-57
    тел./факс: (04145) 4-42-21 (приймальня)
    e-mail: kristall55@ukr.net

    Секретар Іршанської селищної ради – Денисенко Катерина Олексіївна
    тел./факс: (04145) 4-42-21 (приймальня)
    e-mail: secr_rada@ukr.net

    В.о. старости с. Добринь – Булига Світлана Євгенівна
    тел./моб.: (066) 394-06-45

    Керуючий справами виконавчого комітету – Кручак Наталя Володимирівна
    тел./роб.: (04145) 4-43-67
    тел./факс: (04145) 4-42-21 (приймальня)
    e-mail: vik_irsh@ukr.net

    Відділ бухгалтерського обліку та звітності
    Головний бухгалтер – начальник відділу – Лобашова Світлана Франківна
    тел./роб.: (04145) 4-42-61
    тел./факс: (04145) 4-42-21 (приймальня)
    e-mail: gol_buh@ukr.net

    Спеціаліст І-ї категорії – Кузнєцова Тетяна Олексіївна

    Спеціаліст відділу – Ющенко Наталія Миколаївна
    тел./роб.: (04145) 4-42-40
    тел./факс: (04145) 4-42-21 (приймальня)


    Сектор організаційно-кадрової роботи
    Спеціаліст І-ї категорії з питань кадрової роботи – Завадська Ірина Петрівна
    тел./роб.: (04145) 4-43-61
    тел./факс: (04145) 4-42-21 (приймальня)

    Сектор з юридичних питань
    Спеціаліст – Бєлаш Юрій Олександрович
    тел./роб.: (04145) 4-21-11
    тел./факс: (04145) 4-42-21 (приймальня)

    Відділ земельних ресурсів, екології та охорони навколишнього середовища
    Начальник відділу – Романчук Наташа Борисівна

    Спеціаліст відділу – Прищепа Ірина Костянтинівна
    тел./роб.: (04145) 4-42-29
    тел./факс: (04145) 4-42-21 (приймальня)
    e-mail: zem_irsh@ukr.net


    Загальний відділ
    Діловод – Кулаківська Світлана Миколаївна
    тел./роб.: (04145) 4-42-21
    тел./факс: (04145) 4-42-21 (приймальня)

    Діловод с. Добринь – Франчук Людмила Андріївна

    Спеціаліст з комп’ютерного обслуговування – Романюк Артур Віталійович
    тел./факс: (04145) 4-42-21 (приймальня)


    Відділ надання адміністративних послуг

    Відділ фінансів
    В.о. начальника відділу – Глазунова Наталія Вікторівна
    тел./роб.: (04145) 4-21-11
    тел./факс: (04145) 4-42-21 (приймальня)

    Відділ у справах дітей та соціального захисту населення
    Спеціаліст у справах дітей – Кайдалов Володимир Валентинович
    тел./факс: (04145) 4-42-21 (приймальня)

    Відділ з питань освіти, молоді, спорту, культури та медицини
    В.о. начальника відділу освіти – Закревська Наталія Михайлівна

    Спеціаліст відділу освіти – Смолянюк Наталя Петрівна

    тел./факс: (04145) 4-42-21 (приймальня)


    Адміністративно-господарський відділ
    Завідувач господарством – Козаков Михайло Миколайович

    Водій – Рак Борис Якович

    Водій с. Добринь – Булига Павло Дмитрович

    Прибиральниця – Кучерова Ольга Вікторівна


    Спеціальний фонд

    Спеціаліст по утриманню ринку – Войтович Надія Дмитрівна

    Наглядач кладовища –