ТВОРЧИЙ ЗВІТ ПРИСВЯЧЕНИЙ МІЖНАРОДНОМУ ДНЮ ТАНЦЮ

29 квітня весь танцюючий світ відзначає своє професійне  свято – Міжнародний День танцю, який святкується з 1982 року за рішенням ЮНЕСКО.  Саме тому за багаторічною доброю традицією, на сцені Будинку культури та спорту, відбувся творчий звіт відділу хореографії  Іршанської школи мистецтв, присвячений Міжнародному Дню танцю.

В глядацькому залі зібрались дуже багато друзів,  батьків та мешканців нашого селища та сусідніх сіл.

Всі 300 юних артистів з хвилюванням виходили на сцену та дарували свою майстерність, свою творчість всім присутнім. Юні таланти виконували народні, дитячі, естрадні, сучасні танці. Концерт став справжнім святом для всіх, хто був в цей весняний день на сцені та в концертній залі.

Викладачі відділу хореографії: Коврига С.Б., Можаровська С.М., Єрмакова О.В., Сахненко І.Ю. влаштували свято добра, щирих привітань і доторкнулися до дива – ім’я  якому ТАНЕЦЬ.