Відкритий фестиваль- конкурс дитячої творчості «Дитяче бажання »

27 травня в м.Житомир відбувся Відкритий міський фестиваль- конкурс
дитячої творчості «Дитяче бажання ». Фестиваль-конкурс проводився у двох номінаціях:

• «Дитяча хореографія» (вікова категорія 6-10 років);

• «Вокал. Пісні дитинства».

150 учнів Іршанської школи мистецтв взяли активну участь в фестивалі-конкурсі. Вокальний ансамбль під керівництвом Каменських З.В. зайняв І місце в номінації «Пісні дитинства», танцювальні колективи «Райдуга», «Амельянс», «Імпульс» та «Дивоцвіт» отримали дипломи в номінації «Дитяча хореографія».

Організатори та журі конкурсу були приємно вражені підготовкою та масовістю концертних номерів представлених Іршанською школою мистецтв.

Від імені батьків та викладачів дякуємо Іршанській селищній раді ОТГ за потужну підтримку та надану можливість участі наших вихованців у фестивалях-конкурсах, за можливість здійснення дитячих бажань, за особливе творче середовище сприятливе для розвитку творчих обдарувань!