Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості « ДивоГрайлики»

Напевно, немає такого творчого конкурсу, звідки б не поверталися з новими досягненнями юні обдарування, виплекані Іршанської школою мистецтв. Ось і цього разу з 2 по 4 червня в м. Андрушівка відбувся Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості « ДивоГрайлики», де брали участь вокальні, інструментальні та хореографічні колективи з усіх куточків України. Іршанську ОТГ представляли танцювальні колективи « Амельянс», «Райдуга» та «Імпульс». Усі танцювальні колективи були відзначені грамотами за участь у конкурсі, а танцювальний колектив «Райдуга» був нагороджений дипломом за II місце у номінації «Хореографічне мистецтво» та взяв участь в Гала-концерті переможців конкурсу.